Orzechy włoskie 200g

PLN 11.07

Kategoria: PRZEKĄSKI

Orzechy włoskie 200g

Każda torebka zawiera 200 g świeżych orzechów włoskich, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, białko i błonnik. Wspierają serce, mózg i ogólną witalność.

Orzechy włoskie są wszechstronnym składnikiem, który można wykorzystać do przygotowania różnorodnych dań i deserów. Oto kilka pomysłów:

1.      Sałatka z orzechami włoskimi i serem: Dodaj posiekane orzechy włoskie do sałatki razem z ulubionym serem (np. serem pleśniowym, kozim lub serem feta) oraz sezonowymi warzywami. Orzechy dodadzą chrupkości i bogactwa smaku.

2.      Orzechowy sos do makaronu: Zblenduj orzechy włoskie z bazylią, oliwą z oliwek, czosnkiem i parmezanem, aby uzyskać aromatyczny sos pesto do makaronu. To świetny sposób na dodanie smaku i konsystencji do potrawy.

3.      Orzechowe nadzienie do mięsa: Wykorzystaj posiekane orzechy włoskie jako składnik nadzienia do mięs (np. nadzienie do kurczaka lub mielonego mięsa). Dodadzą one tekstury i bogatego smaku.

4.      Orzechowe pieczywo: Dodaj posiekane orzechy włoskie do ciasta chlebowego lub bułek, aby uzyskać chrupiące i aromatyczne pieczywo.

5.      Orzechowy karmel: Posiekane orzechy włoskie mogą być doskonałym dodatkiem do karmelu do ciast, babeczek lub lodów. Dodają one bogatego smaku i chrupkości do słodkiego nadzienia.

6.      Orzechowe ciasteczka lub ciasta: Wykorzystaj posiekane orzechy włoskie jako składnik do przygotowania ciasteczek, ciastek lub ciast. Dodadzą one nie tylko smaku, ale także chrupkości i bogactwa.

7.      Orzechowe lody lub sorbety: Dodaj posiekane orzechy włoskie do domowych lodów lub sorbetów, aby uzyskać bogaty smak i chrupkość. Mogą one również posłużyć jako dekoracja na wierzchu.

 

Polecamy

PLN 67.65
PLN 23.37
PLN 12.30

Nasze marki